Konference Implementace METODIKY 2017+ (31. 10. 2023, UPOL)

 

Rada pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) uspořádala ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci další konferenční setkání k implementaci METODIKY 2017+


Záznam konference je možné sledovat ZDE: 
 https://bit.ly/konferenceRVVIOlomouc


Na konferenčním setkání byla diskutována specifika a úskalí hodnocení Medical and Health Sciences.

Účastníky konference přivítali zástupci Univerzity Palackého v Olomouci a také zástupce Fakultní nemocnice Olomouc. Úvodu do problematiky hodnocení ve zdravotnictví se ujali členové RVVI Marián Hajdúch a Jan Lata.

Hlavní koordinátor hodnocení a místopředseda RVVI Tomáš Polívka představil aktuality v hodnocení. Nástroje hodnocení (nejen) v oblasti Medical and Health Sciences zde prezentovali pracovníci Sekce pro vědu, výzkum a inovace – Úřadu vlády ČR. Odborný komentář a zkušenosti s hodnocením přednesli předsedové Odborných panelů Josef Vymazal a Petr Štěpnička. Hodnocení na úrovni poskytovatele představil Aleksi Šedo, ředitel Národního ústavu pro výzkum rakoviny a předseda Komise pro institucionální podporu Ministerstva zdravotnictví. Ondřej Slabý se jako předseda Agentury pro zdravotnický výzkum ČR vyjádřil k hodnocení aplikovaného výzkumu ve zdravotnictví.

Sdílejte na:

Přílohy