8. BĚH

Rada pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) ve spolupráci s Českým vysokým učením technickým v Praze uspořádala další setkání k Implementaci METODIKY 2017+.

Na setkání byla představena metodologie hodnocení bibliometrie a hodnocení vybraných výsledků. Zároveň zde byly shrnuty výstupy prvého a druhého roku hodnocení podle Metodiky 2017+.

Po úvodním přivítání rektora ČVUT doc. Vojtěcha Petráčka se ujal slova první místopředseda RVVI prof. Petr Dvořák, místopředseda RVVI dr. Pavel Baran a ředitel Odboru Rady pro výzkum, vývoj a inovace Ing. Jan Marek. Hodnocení z pohledu hlavního koordinátora okomentoval prof. Michael Šebek. Praktickou stránku hodnocení představili pracovníci Odboru RVVI. Odborný komentář k předloženým závěrům a zkušenosti s dvěma lety hodnocení dle Metodiky 2017+ přednesli: předseda Odborného panelu č. 6 Humanites and the Arts prof. Petr Vorel, místopředseda Odborného panelu č. 1 Natural Sciences prof. Petr Štěpnička, předseda Odborného panelu č. 4. Agricultural and Veterinary Sciences doc. Radim Vácha, místopředsedkyně Odborného panelu č. 5 Social Sciences doc. Radka Dudová a předseda Odborného panelu č. 2 Engineering and Technology prof. Michael Šebek.

 

Sdílejte na:

Přílohy