Israel Beyond – roční studijní pobyt se zaměřením na transfer technologií

Interdisciplinary Center Herzliya (IDC) vyzývá zájemce o přihlášení se do studijního programu s názvem Israel Beyond. Jedná se o jednoroční magisterský studijní program (M. A.) s názvem „Israel Beyond“ se zaměřením na vizi Izraele jako „start-up nation“. 
Cílem programu je vybavit studenty znalostmi z oblasti technologií, udržitelnosti, globalizace a bio-medicíny, které by jim umožnily vyvinout a odstartovat inovativní podniky řešící problémy 21. století. Program studenty naučí  podnikatelský proces od počátku do konce – od myšlenky po realizaci. 

Školné na akademický rok stojí 20 000 USD, IDC je schopna poskytnout poloviční stipendium. Případný zájemce by tak musel zaplatit 10 000 USD + náklady na ubytování a stravu. 

Deadline přihlášek je 31. srpna 2016. Přihlásit se mohou nejen studenti, ale také např. zástupci firem, kteří chtějí do vlastní firmy přivést změnu apod.

Bližší informace o programu jsou k dispozici na webu: www.beyond.idc.ac.il. V případě zájmu můžete také kontaktovat naši vědeckou diplomatku v Izraeli Delanu Mikolášovou: delana_mikolasova@mzv.cz.

 

Sdílejte na: